Białe Święta

      Białe (oczywiście sztuczne) choinki są na rynku od wielu, wielu lat. Jednak nie cieszą się zbyt dużym powodzeniem. Na ich zakup decydują się raczej nieliczni, odważni. Ja również bardzo długo podchodziłam do nich sceptycznie. Ale cóż, tylko krowa nie zmienia poglądów. Dojrzałam i zakochałam się w nich do tego stopnia, że kupiłam jedną do pokoju mojej córki. :)

 


A jak udekorować takie drzewko?


 

      Pierwszy podstawowy krok to wybór kolorystyki naszej choinki. Czerwień, czy złoto to już klasyka.

 

 

Zawsze się sprawdza. Odważni mogą wybrać również czerń.

 

 

Wygląda efektownie, a w połączeniu ze złotem uzyskacie niewiarygodnie elegancki efekt.

Białe drzewko to również idealne tło dla różów, turkusów czy fioletów.

 

 


Światełka


 

      Drugi krok to wybór odpowiednich światełek, które będą pasować do naszego kolorystycznego tematu przewodniego. Najbezpieczniejsze są światełka bezbarwne w chłodnym lub ciepłym odcieniu.

 

      Jednak światełka kolorowe mogą dodać Twojemu drzewku dodatkowy wymiar i odrobinę radości. Musicie zdecydować na jakim efekcie głównie Wam zależy. Nie zależnie od tego na co się zdecydujecie, pamiętajcie by wybrać światełka z białymi kabelkami. Unikniecie nieestetycznego efektu poszatkowania choinki zielonym kablem.

 

 


Pamiętaj o balansie


 

      Dobrze udekorowane drzewko nie musi być wcale przeładowane ozdobami. Jeżeli zmieniacie często wystrój choinki, to nie będziecie co rusz inwestować w ogrom dekoracji. Nie musi być to niekorzystne dla Waszego drzewka. Mieszajcie ozdoby o różnych kształtach i rozmiarach, stwórzcie naturalną symetrię, dodajcie szersze wstęgi. Pamiętajcie, że naturalnie oświetlone gałązki mogą być w takim przypadku piękną ozdobą.

 

No i na koniec garść jeszcze kilku inspiracji.

 

 

I co sądzicie? Przekonałam Was do białej choinki, czy jednak zostajecie przy tradycyjnym drzewku?

 

Źródło: pinterest.com

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe